Zespół muzyczny Wrocław, zespół na wesele

Dobór repertuaru na event biznesowy

Repertuar zespołu na event

W trakcie oprawy muzycznej bardzo dużą uwagę przywiązujemy do wyboru repertuaru wykonywanego podczas eventu. Nasz występ poprzedzony jest wywiadem z event managerem, podczas którego zainteresowani jesteśmy rodzajem imprezy (bankiet, muzyka tła, koncert, sympozjum, spotkanie prywatne), a także miejscem oprawy muzycznej oraz ilością przewidywanych gości.

muzyka repertuar na event
repertuar zespołu na event

Często znaczenie ma też charakter danej imprezy. Jeżeli jest to przykładowo impreza taneczna w stylu lat 60-tych, to w naszym repertuarze znajdą się hity z tamtych lat, natomiast jeżeli jest to wigilia firmowa, gdzie główną atrakcją będzie zespół muzyczny, to w naszym repertuarze przeważać będą kolędy oraz piosenki świąteczne w jazzowych i popowych aranżacjach.

Repertuar zespołu na imprezy tematyczne

Nasza specjalnością są też imprezy tematyczne, gdzie przygotowujemy cały repertuar pod kątem danej imprezy. Najczęstsze zapytania dotyczą muzyki latynoskiej, jazzowej, a także imprezy w stylu lat 20-tych zeszłego wieku, oraz motywy przewodnie ze znanych filmów.

repertuar zespołu na imprezy tematyczne
repertuar zespołu na imprezy tematyczne

Repertuar dobieramy także do wieku gości, którzy uczestniczą w imprezie. Dostosowujemy go również na bieżąco w trakcie eventu, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży eventowej oraz obserwując na bieżąco reakcje publiczności.