Zespół muzyczny Wrocław, zespół na wesele

Image zespołu, dobór garderoby

Ważnym elementem podczas oprawy muzycznej jest odpowiedni dobór strojów dla muzyków. Zespół muzyczny Free Concept występuje w różnych wersjach ubioru.

Zespół na event – białe surduty

Bankiety, eventy lub sympozja, gramy najczęściej w białych surdutach szytych na miarę oraz w charakterystycznych jazzowych butach, wykonanych przez znaną wrocławską pracownię obuwia. Całości dopełniają białe koszule, muchy oraz jasne kapelusze z czarnym otokiem. Nasza wokalistka występuje najczęściej w sukni oraz w specjalnie zrobionych dla niej białych butach z czarnymi wstawkami.

zespół na bankiet jazz
zespół na bankiet jazz

Zespół muzyczny na galę – elegancki ubiór

Podczas gali, wernisaży czy innych imprez, gdzie nasz strój musi być mniej charakterystyczny i mnie przyciągający uwagę, występujemy w tradycyjnych ciemnych garniturach. Tu dodatkowo też gramy w czarnych, eleganckich kapeluszach.

zespół muzyczny na galę
zespół muzyczny na galę

Ubiór zespołu muzycznego na imprezę taneczną

Zgoła odmienna sytuacją są koncerty, czy też imprezy z muzyka taneczną. Pozwalamy sobie wtedy na „lżejszy” ubiór i są to często sportowe marynarki i czarne spodnie.

zespół muzyczny impreza flower power
zespół muzyczny impreza flower power

Uważamy, że odpowiedni i elegancki ubiór jest wizytówką zespołu muzycznego i jest tak samo ważny, jak wysokiej klasy nagłośnienie oraz wysoki poziom artystyczny zespołu. Zwracamy na to dużo uwagi i umawiamy zawsze takie kwestie z zamawiającą nas firmą eventową lub bezpośrednio z klientem. W razie wątpliwości jesteśmy w stanie podpowiedzieć różne rozwiązania, gdyż zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do nowych, czy nietypowych sytuacji. Imprezy tematyczne jak przykładowo impreza kubańska czy flower power, są przez nas odpowiednio akcentowane doborem strojów.